ژل سونوگرافی پلی ژل 260 میلی لیتر

دسته‌بندی: ژل پزشکی

شناسه محصول: 3135

تعداد قیمت
1 به بالا 13,000 تومان
0 تومان
 • استفاده به عنوان روان کننده

  چسبندگی مناسب ،

  بدون هیچ گونه لیز خوردن و فروپاشی

  بدون خاصیت خورندگی دستگاه

  بدون ایجاد لکه و هیچ گونه حساسیت پوستی

     پاک شوندگی راحت و آسان

  انتقال دهنده قوی امواج

  تعداد در هر بسته 12 عدد

  حجم هر عدد 260 سی سی

  تولید شده در شرکت پالیز طب شفق

اشتراک گذاری

   

  ژل سونوگرافی التراسونیک ۱ ماده هدایت کننده است که بین پوست و مبدل سونوگرافی قرار می گیرد و بین آنها ایجاد ارتباط می کند.

  چرا باید از ژل سونوگرافی اولتراسونیک استفاده کنیم ؟

   

  امواج صوتی اولتراسوند سونوگرافی به سختی می توانند از مولکولهای هوا عبور کنند. بنابراین قبل ازایجاد هرگونه فضای اضافی و هوا بین پروپ و پوست شماجلوگیری می کند تا تصویری واضح تر ایجاد شود.

  به عنوان مثال به همین دلیل است که از مادران نیز در ابتدای بارداری خواسته می‌شود که وقتی برای انجام سونوگرافی می‌آیند مثانه خود را پر کرده باشند بین مثانه پرشما و ژل سونوگرافی که به عنوان یک عامل هدایت کننده و جفت کننده کار می‌کند تکنسین قادر خواهد بود تا یک تصویر واضح از کودک شما نشان دهد.

   

  ژل سونوگرافی اولتراسونیک چگونه عمل میکند ؟

  هنگام استفاده از ژل در سونوگرافی، ژل ها که به طور معمول عمدتاً از مقدار زیادی آب تشکیل شده اند، ژل، به عنوان یک محیط تماس بین بافت یعنی پوست و قسمت پروپ سونوگرافی استفاده می شود. در حقیقت هدف ژل سونوگرافی، ژل اولتراسونیک، انتقال انرژی آکوستیک ( موج های صدا ) از قسمت پروپ دستگاه سونوگرافی به بافت بدن بدون عبور از طریق هوا در هر نقطه است. دلیل این مهم این است که در هر دو انعکاس و انکسار در هنگام عبور از ژل به بافت بدن به طور معنی داری کمتر از زمانی است، که امواج از هوا به داخل بافت بدن منتقل می شود.

   

  چرا ژل سونوگرافی چسبنده است ؟

  بار دیگر که شما برای انجام عمل سونوگرافی می‌روید و آن ژل پوست شما را لمس می‌کند، فقط به این فکر کنید که هرچه ژل سونوگرافی بیشتر باشد نتایج بهتری بهدست خواهد آمد.

  ژل سونوگرافی از آب و پروپیلن گلیکول تشکیل شده و برای کاهش اصطحکاک می باشد.

  بسیاری از افراد می‌گویند که ژل سونوگرافی حالت ضخیم و چسبنده دارد، دلیل چسبنده بودن ژل این است که، در هنگام سونوگرافی به بدن شما بچسبد و پایین نریزد. ژل سونوگرافی به راحتی از روی پوست شما پاک میشود، به لباس‌های شما آسیبی نمی رساند.

   

  • ژل سونوگرافی اولتراسونیک ۲۶۰ سی سی

  ژل سونوگرافی اولتراسونیک ۲۶۰ سی سی پلی ژل دارای ویسکوزیته متوسط بوده و چرب نیست ژل سونوگرافی پلی ژل، بدون بو می یباشد و لکه ای را ایجاد نخواهد کرد و و همچنین بدون نمک، بدون الکل و بدون رنگ است.

  ژل سونوگرافی در اندازه های مختلف یک لیتری،۵ لیتری و ۲۶۰ سی سی تولید و عرضه می شوند، ژل سونوگرافی هیچگونه خورندگی ایجاد نخواهد کرد و با قسمت پروپ دستگاه و بافت بدن کاملاً هماهنگی و سازگاری دارند و آسیبی به آنها وارد نمی شود. بهتر است ژل سونوگرافی اولتراسونیک در محیط خشک؛ دور از نور مستقیم آفتاب و در دمای پایین تر از ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

   

  جهت مصارف :

  سونوگرافی،کلینیک لیزر، کلینیک پوست و مو، کلینیک چشم، تشخیص سلامت جنین، تشخیص بیماری های پوستی، تشخیص بیماری های قلبی عروقی،تشخیص تومورها و غیره

   

  محصولات مرتبط :

  ژل سونوگرافی 5 لیتری هپسان