گاز غیر استریل 400 گرمی اسپادانا 8 لایه

گاز غیر استریل 8 لایه 400 گرمی

دسته‌بندی: محصولات پانسمان و مراقبت از زخم

شناسه محصول: 3418

تعداد قیمت
1 به بالا 125,000 تومان
0 تومان
 • ساخته شده از الیاف 100 در صد پنبه از مزارع ایران دارای 8 لایه فاقد هر نوع سر نخ آزاد می باشد جهت پانسمان های مستقیم زخم استفاده می شود جذب بالای خون و محلول های ضد عفونی کننده بصورت غیر استریل و یکبار مصرف قبل از استفاده برای ذخم و یا جای بخیه و … می بایست استریل گردد وزن گاز طبی 400 گرم رنگ سفید تعداد در کارتن 20 بسته ساخت ایران شرکت طب اسپادانا
اشتراک گذاری

  ویژگیهای گاز طبی غیر استریل ۴۰۰ گرمی طب اسپادانا :

  گاز ساده غیر استریل 400 گرمی طب اسپادانا گاز ساده با قابلیت بالای جذب خون و محلول‌های ضدعفونی‌کننده یکی از وسایل ضروری به هنگام پانسمان می باشد این محصول از جنس پارچه تار و پودی بوده و 100 درصد از پنبه خالص تهیه می‌شود.

  این گازها قبل از استفاده می توان استریل شده و پس از بستری شدن می‌توان برای شستشو دادن ، ضدعفونی کردن و پانسمانجراحت‌های بیرونی و جراحی های داخلی بدن نیز استفاده کرد. البته گازهای به کار برد برای اندامهای داخلی بدن خط دار و با نمره 30.1 می باشد.

  این محصول بدون سرنشین آزاد یا پر می باشد این گاز در هنگام استفاده و چه قبل از آن کاملاً بدون بو و بدون هیچ گونه ماده شیمیایی بوده و عاریاز هرگونه آلودگی فیزیکی می باشد.

  این محصول مربع شکل و در ابعاد 10*10 به بازار عرضه می شود.

  گاز ساده غیر استریل 400 گرمی طب اسپادانا محصول یکی از اجزای اصلی جعبه کمک های اولیه بوده و به علت مرطوب بودن سبب تبادل هوا و اکسیژن بین زخم و محیط می شود ، این گازها به هیچ عنوان به زخم چسبیده و محافظ خوبی در برابر ورود باکتری ها و سایر عفونت‌ها به بدن می باشد.

   قیمت گاز طبی غیر استریل 400 گرمی اسپادانا 8 لایه

  فروشگاه آنلاین پلاسما طب با خرید عمده گاز طبی غیر استریل 400 گرمی اسپادانا 8 لایه از درب کارخانه و حذف واسطه ها بهترین قیمت را برای شما مصرف کنندگان عزیز در نظر گرفته است .