گان بیمار یکبار مصرف

فروش خرید وقیمت گان یکبار مصرف بیمار

دسته‌بندی: البسه بیمارستانی و حوله یکبارمصرف

شناسه محصول: 2629

تعداد قیمت
11,500 تومان
 • جنس پارچه : بهپود   

  گرماژ :35 

  قد لباس :  110 سانتی متر 

   سبک ، لطیف ، راحت ، بدون پرز

  ضد آب و مایعات

  به دلیل خاصیت نوع پارچه ضد حساسیت و مناسب برای همه پوست ها

  قابلیت عبور و گردش مناسب هوا

  بسته بندی تک عددی

  ساخت ایران

  واحد فروش تک عددی

اشتراک گذاری

  گان بیمار یک بار مصرف

   امروزه تولید گان با توجه به کاربرد البسه یک بار مصرف، بسیار مهم می باشد و دست آورد حیاتی در مراکز درمانی و بیمارستانی جهت پیشگیری از انتقال بیماری ها دارد.کاهش هزینه های شستشو و نیروی انسانی از مزایای گان بیمار یکبار مصرف می باشد.

  امروزه با توجه به مراجعه زیاد افراد به مراکز درمانی نیاز به این البسه های یک بار مصرف افزایش یافته. با توجه به این نیاز امروزه تکنولوژی تولید لباس های یک بار مصرف بیمارستانی با قیمت مناسب، بهترین جایگزین برای استفاده از گان های پارچه ای می باشد.

   

  جنس گان بیمار یکبار مصرف

  وزن این لباس معمولا 25 گرم، 38 گرم و 45 گرم می باشد که با توجه به درخواست مشتری تولید می شود.این گان بیمار یکبار مصرف نیازی به شست و شو ندارد.

  دارای هزینه مناسب و بصرفه برای مراکز درمانی پر تعدد، کلینیک های مامایی و سونوگرافی، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی، دندانپزشکی ها، کلینیک های پوست و مو، بیمارستان ها، مراکز اهداي خون و پلاسما، اتاق عمل، بخش های بستری و…

  امروزه برای سلامت بیماران استفاده از گان بیمار یکبار مصرف مورد تاکید است . فروشگاه پلاسما طب با عرضه گان یکبار بیمار به صورت کلی و جزیی با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان عزیز میباشد.