کانکتور سرنگ به سرنگ رابط سرنگ کانکتور بنفش

کانکتور بنفش سرنگ به سرنگ

دسته‌بندی: سرنگ و سرسوزن و تزریقات

شناسه محصول: 7591

تعداد قیمت
1 تا 999 2,000 تومان
1000 به بالا 1,800 تومان
 • ساخته شده از پلاستیک

  استریل شده

  تک بسته بندی

  جهت انتقال ژل و فیلر

  فروش به صورت تکی

اشتراک گذاری

  کانکتور سرنگ به سرنگ رابط سرنگ

  جهت انتقال ایمن محلول‌ها و تزریقات از این کانکتور استفاده می‌شود. به این ترتیب که کانکتور سرنگ به سرنگ را بین دو سرنگ قرار داده و عمل تزریق و جابه جایی را به انواع سرنگ ها انجام دهید. با توجه به استفاده متداول امروزه از ژل فیلرهای پرکننده برای قرم دهی و حجیم سازی صورت لب و گونه ها استفاده از این وسیله بیش ار پیش شده است. کانکتورهای استریل در رنگبندی های متنوعی برای سلیقه های مختلف تولید می شوند. استفاده از گاز اتیلن اکساید برای استریل سازی این محصول باعث شده است زمان انقضا این محصول افزایش یافته به گونه ای که در صورت عدم باز شدن بسته بندی تا یکسال به راحتی می توان از این محصول استفاده شود.

  رابط سرنگ به سرنگ یا کانکتور دو راهی استریل جهت انتقال مناسب فیلر و محلول های مزوتراپی و میکرونیدلینگ استفاده می شود. استفاده از گاز اتیلن اکساید در استرلیزاسیون این محصول باعث شده است تا در تزریقات تقریبا بدون هیچ گونه مشکلی برای بیمار عمل کرده و راحتی کار با آن باعث شده است که کانکتور استریل به آسانی در کلینیکهای زیبایی ,پوست و مو و مطب ها مورد استفاده قرار گیرد.


  قیمت کانکتور سرنگ به سرنگ


  فروشگاه آنلاین پلاسما طب با خرید عمده این محصول و حذف واسطه ها بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر گرفته است . در صورت نیاز به هر گونه مشاوره کافی با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید .