سرسوزن کانولا گیج 23 طول 50 میلیمتر برند تایم ماشین سوزن میکروکانولا

کانولا 23.50 تایم ماشین

دسته‌بندی: سرنگ و سرسوزن و تزریقات

شناسه محصول: 6453

تعداد قیمت
1 به بالا 14,000 تومان
0 تومان
 • طول سرسوزن 50 میلیمتر

  گیج 23

  استریل

  جهت تزریق ژل و چربی

  برای کاهش درد و کاهش تعداد تزریق

  تعداد در بسته 50 عدد

  فروش به صورت عددی


اشتراک گذاری

  سرسوزن کانولا گیج 23 50 میلی متر

  سرسوزن میکروکانولا با اندازه و سایزهای متفاوتی تولید و عرضه می شود که هر یک از انواع سرسوزن با اندازه مشخص کاربری خاص خود را دارند. سرسوزن میکروکانولا گیج 23 50 میلی متر از انواع سرسوزن های مورد استفاده برای عمق 50 میلی متری در بافت زیر پوستی می باشد که در این ناحیه قرار است تزریق انجام شود.

  از آنجایی که برای عمق متفاوتی از زیر پوست و در ناحیه متفاوتی از بدن جراحی انجام می شود می توان از سرسوزن میکروکانولا با عمق متفاوت متناسب با آن قسمت برای تزریق استفاده کرد.

  به هر ترتیب سرسوزن میکروکانولا گیج 23 50 میلی متر برای انواع جراحی در قسمت های مختلف از بدن همین طور برای حجامت نیز کاربرد خاص خود را دارد.

  سرسوزن میکروکانولا گیج 23 50 میلی متر با نام های تجاری مختلفی عرضه می شود که توسط برندهای گوناگون به تولید رسیده و در کیفیت متفاوتی به بازار مصرف عرضه می گردد.

  نکته ای که در مورد مصرف سر سوزن میکرو کانولا گیج 23 50 میلی متر و در ابعاد مختلف از سرسوزن میکروکانولا باید مد نظر قرار داده شود این است که باید این محصول در برندهای مشخص دارای تاییدیه وزرات بهداشت باشد تا اطمینان خاطر از مصرف آن به وجود آید.

  به هر ترتیب ابعاد متفاوتی از سرسوزن میکروکانولا وجود دارند که دارای قیمت متفاوتی هستند و در فروش عمده با قیمتی مناسب تر عرضه می شوند.

  کاربرد سرسوزن کانولا گیج 23 50 میلی متر

  این نوع سرسوزن میکروکانولا با اندازه مشخص جهت تزریق در عمق مشخص از بافت بدن مورد لستفاده می باشد. با در نظر گرفتن ضخامت پوست در ناحیه تزریق می توان سرسوزن میکروکانولا با ابعاد متفاوتی را انتخاب کرد. با استفاده از سرسوزن میکروکانولا لازم نیست که مانند تزریق با سوزن های معمولی در چند ناحیه از پوست سوراخ ایجاد شود.

  با استفاده از یک شکاف در پوست و وارد شدن سرسوزن میکروکانولا به زیر پوست می توان تزریق را در ناحیه مشخص انجام داد که این عمل به دلیل ویژگی انعطاف پذیر بودن سرسوزن میکروکانولا به راحتی امکان پذیر می گردد.

  سرسوزن میکروکانولا گیج 23 50 میلی متر دارای نوک گرد و انتهای تیز است که می توان با استفاده از سوراخ ایجاد شده توسط آن میکروکانولا را به شکل مناسبی در بافت مورد نظر جای داد.