سرسوزن خاکستری آوا گیج 27 طول4 میل

دسته‌بندی: سرنگ و سرسوزن و تزریقات

شناسه محصول: 3144

تعداد قیمت
1 به بالا 150,000 تومان
 • قطر سوزن 27 G طول سوزن 4 mm

  تعداد در بسته 100 عدد

  تعداد در کارتن 50 بسته

  شرکت سازنده آوا پزشک

  ساخت کشور ایران

اشتراک گذاری

  سرسوزن گیج 27 خاکستری

  سرسوزن خاکستری آوا  وسیله ای برای انتقال مواد از داخل سرنگ به درون بدن بیمار بوده،که به شکل یک لوله تو خالی از جنس استیل ضد زنگ می باشد. نوک سر سوزن 27 با به کار گیری تکنولوژی تراش سه گانه بسیار تیز شده، مورب بودن سر سوزن نیز به افزایش راحتی تزریق و کاهش درد بیمار هنگام تزریق کمک فراوان کرده است.

  این محصول با دارا بودن پوشش سیلیکونی بر روی خود سبب کاهش سوزش و درد هنگام تزریق نیز می شود.

  این محصول سرسوزن خاکستری آوا گیج مزوتراپی سترون شده با گاز اتیلن اکساید می باشد.

  سایز این سوزن ها بر اساس قطر آنها بوده که از 14 تا 32 سایز بندی می شود که اصطلاحا به آن گیج گفته می شود،و هرچه شماره گیج بالا تر می رود قطر سوزنش نیز کاهش می یابد.

  به منظور راختی در شناخت شماره گیج ها به هر شماره رنگی نسبت داده شده است. هرچه قدرت غلظت موادی که توسط سوزن انتقال می یابد بالاتر رود، بهتر است از سوزن های با گیج پایین تر یعنی قطر بیشتر استفاده شود.

   

  موارد استفاده سر سوزن گیج 27 طول 4 میلی متر

  مزوتراپی یک روش درمانی جدید می باشد در این روش دارو در قسمتهای مختلف پوست تزریق می شود،در واقع دارو به جای اینکه خورده شود، مستقیم به داخل پوست تزریق می شود.

  در مزوتراپی تزریق مکرر دزهای کم دارو، در ناحیه مورد نظر صورت می گیرد. در واقع فرو رفتن این سوزن ها در پوست برای جوانسازی پوست،لاغری موضعی، کاشت مو، چشم پزشکی و غیر مانند یک نیشگون کوچک و نرم در پوست می باشد پوشش سیلیکونی سوزن باعث می‌شود تا  درد تزریق کاهش پیدا کند.

  این روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است و با زندگی روزمره بیماران تداخل ندارد یعنی بیمار بعد از انجام آن نیاز به استراحت در منزل ندارد و می‌تواند مثل تمام روزهای عادی به فعالیت‌های خود بپردازد در افرادی که پوست حساسی دارندبیش از تزریق از کرم بیهوشی موضعی استفاده می‌شود، و سپس تزریق انجام می شود.

  این در حالی است که در روش لیپوساکشن عموماً پس از جراحی و همچنین در طول هفته هایی که درمان صورت می‌گیردبیمار احساس درد می کند.

  محصولات مرتبط :

  سرسوزن سفید حلما گیج 16 طول 38 میلی متر