سرنگ انسولین بی دی لاک شیشه ای لوئرلاک 1cc Bd

سرنگ بی لاک شیشه ای آمریکایی

دسته‌بندی: سرنگ و سرسوزن و تزریقات

شناسه محصول: 4653

32,000 تومان
 • سرنگ انسولین لوئرلاک یک سی سی آمریکایی

  100 واحدی

  هر خط کوچک روی سرنگ معادل 1 واحد انسولین است

  تعداد در هر بسته 100 عدد

  فروش بصورت تکی و عمده

  ساخت کشور آمریکا

اشتراک گذاری
  .

  بهترین سرنگ انسولین لوئرلاک 1

  معیارهای گوناگونی برای تعیین بهترین سرنگ انسولین در بازار وجود دارد برای انتخاب بهترین سرنگ انسولین موجود در بازار باید به چند نکته توجه داشته باشید.

  در ابتدا باید هدف خودتون رو از خرید و استفاده سرنگ انسولین مشخص کنید تا نسبت به نیاز خودتون بهترین انتخاب را داشته باشین.

  برای انتخاب بهترین سرنگ انسولین موجود باید نیاز فرد مشخص شود توجه داشته باشید گیج سرنگ انسولین را نسبت به نیاز مشخص کنید اندازه گیج سرنگ انسولین بسیار پارامتر مهمی برای انتخاب بهترین سرنگ انسولین می باشد برای تزریق انسولین به انسان و تزریق مکرر روزانه بهتر است از گیجهای شماره بالااستفاده کنید هر چه عدد گیج سرنگ انسولین بزرگتر باشد قطر سوزن آن کوچکتر است.

  به عنوان مثال سرنگ انسولین با گیجی ۲۷ دارای قد سوزنی بزرگتر که احساس درد بیشتری را بروز می دهد.نسبت به نیاز خود سرنگهای انسولین سر جدا یا یکپارچه را خریداری کنید.

  سرنگ انسولین را چند بار میتوان مصرف کرد ؟

  هر عدد سوزن انسولین را می‌توان تا ۲۰ مرتبه مورد استفاده قرار دهید و تا زمانی که سر سوزن سرنگ کند نشده

  و باعث آزار بیماران می‌شود می‌توان استفاده کرد.

  توجه داشته باشید بعد از هر بار استفاده از سرنگ انسولین درپوش آن را گذاشته تا سر سوزن سرنگ انسولین آلودگی محیطی را به خود نگیرد.

  به طور کلی بستگی به میزان نیاز سرنگ انسولین و میزان توانایی هزینه برای فرد بیمار سرنگهای انسولین متفاوتی در بازار وجود دارد.

  قبل از پارامتر قیمت سرنگ انسولین ایرانی با سرنگ انسولین خارجی باید به نیاز مصرف توجه داشتبرای استفاده کودکان از سرنگ انسولین بهتر است از رنگ‌های انسولین دارای گیج ۳۱ استفاده شود زیرا درد کمتری دارد.

  در بازار برای سرنگ انسولین خارجی رقیبی برای سرنگ انسولین بی دی  نمی‌شناسیم , از پرطرفدارترین سرنگ های انسولین ایرانی،میتوان سرنگ انسولین آوا و سها را نام برد.